Yeni !

Örnekköy Klima Servisi

Örnekköy Klima Servisi olarak Örnekköyde klima sektörüne başladığımız günden beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı misyonumuz haline getirdik ve hergün Örnekköy klima servisi olarak yenilendik kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara taşıdık.

Klimanızın %100 verimle çalışmasını; sağlıklı, güvenli ve tasarruflu olmasını istiyorsanız sektörün öncüsü Örnekköy klima servis çözümlerinden yararlanın!

Klima Servisi Aynı Gün Bakım Arıza Tamir Servis Hizmetleri Kaliteli Hizmet İçin 0850 302 34 34

Örnekköy Klima Servisi'mizde tam donanımlı araç filomuz eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza anında yanıt veren, aynı günde servis imkanı sunuyoruz.

Klima soğutmuyor, Klima ısıtmıyor, Klima su akıtıyor, Kumandası çalışmıyor, Klima ses yapıyor bu gibi sorunlarınızı anında cevap veriyoruz.

Örnekköy Klima Servisi olarak klima ile ilgili bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz ve Örnekköy bölgesine 7/24 klima servisi hizmeti sunuyoruz.

Örnekköy Klima Servisi servis kaydı oluşturmadan önce müşteri olarak sizin yapmanız gereken hususları aşağıda listeliyoruz.

1. Klimalarınızın toz tutucu filitrelerini max 2 haftada bir kez yıkamalısınız. (Isıtma ve Soğutma Performans bakımından önemli bir husustur.)

Örnekköy Klima Servisi olarak; Klimalarınıza titizlikle kendi cihazlarımızmış gibi bakıyoruz arıza, bakım, montaj gibi hizmetlerimizden faydalanmak için 0850 302 34 34 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Klima Montajı, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Klima Bakımı, Klima Kumandası, Klima Onarımı ve Tamiri hizmetleri sunuyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Ariston, Hotpoint, İndesit, Vestel, Regal, Seg, Airfel, Baymak, Ferroli, Vaillant, Viessmann, Eca, Demirdöküm, Buderus, Samsung, Daikin, Toshiba, Panasonic, Lg, Auer, Alarko, İmmergas, Protherm, General, Midea, Whirlpool, Aeg, Electrolux, Teba, Rubenis, Denki, Arrow, Sharp, Cartel, Lambert, Aura, Electra, Falke, Goodmann, Gree, Haier, Hicon, Hitachi, Trane, Kelon, Samui, Sanyo, Tronic, York, Olefini, Daylux, Sigma, İhlas.

Örnekköy'nin Her Semtine Aynı Gün Servis Hizmeti

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

karabağlar arçelik servisi - evden eve nakliyat