Yeni !

Karabağlar Klima Servisi

Karabağlar Klima Servisi olarak Karabağlarde klima sektörüne başladığımız günden beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı misyonumuz haline getirdik ve hergün Karabağlar klima servisi olarak yenilendik kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara taşıdık.

Klimanızın %100 verimle çalışmasını; sağlıklı, güvenli ve tasarruflu olmasını istiyorsanız sektörün öncüsü Karabağlar klima servis çözümlerinden yararlanın!

Klima Servisi Aynı Gün Bakım Arıza Tamir Servis Hizmetleri Kaliteli Hizmet İçin 0850 302 34 34

Karabağlar Klima Servisi'mizde tam donanımlı araç filomuz eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza anında yanıt veren, aynı günde servis imkanı sunuyoruz.

Klima soğutmuyor, Klima ısıtmıyor, Klima su akıtıyor, Kumandası çalışmıyor, Klima ses yapıyor bu gibi sorunlarınızı anında cevap veriyoruz.

Karabağlar Klima Servisi olarak klima ile ilgili bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz ve Karabağlar bölgesine 7/24 klima servisi hizmeti sunuyoruz.

Karabağlar Klima Servisi servis kaydı oluşturmadan önce müşteri olarak sizin yapmanız gereken hususları aşağıda listeliyoruz.

1. Klimalarınızın toz tutucu filitrelerini max 2 haftada bir kez yıkamalısınız. (Isıtma ve Soğutma Performans bakımından önemli bir husustur.)

Karabağlar Klima Servisi olarak; Klimalarınıza titizlikle kendi cihazlarımızmış gibi bakıyoruz arıza, bakım, montaj gibi hizmetlerimizden faydalanmak için 0850 302 34 34 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Klima Montajı, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Klima Bakımı, Klima Kumandası, Klima Onarımı ve Tamiri hizmetleri sunuyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Ariston, Hotpoint, İndesit, Vestel, Regal, Seg, Airfel, Baymak, Ferroli, Vaillant, Viessmann, Eca, Demirdöküm, Buderus, Samsung, Daikin, Toshiba, Panasonic, Lg, Auer, Alarko, İmmergas, Protherm, General, Midea, Whirlpool, Aeg, Electrolux, Teba, Rubenis, Denki, Arrow, Sharp, Cartel, Lambert, Aura, Electra, Falke, Goodmann, Gree, Haier, Hicon, Hitachi, Trane, Kelon, Samui, Sanyo, Tronic, York, Olefini, Daylux, Sigma, İhlas.

Karabağlar'nin Her Semtine Aynı Gün Servis Hizmeti

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

karabağlar arçelik servisi - evden eve nakliyat